OGŁOSZENIA

VI Niedziela Wielkanocy 22.05.2022r

 1. Nabożeństwa majowe : w środę po nowennie , w niedzielę po nabożeństwie różańcowym , w pozostałe dni po Mszy św. wieczornej.

 2. We wtorek o godz. 16:00 spotkanie z dziećmi z kl IV i ich rodzicami .

 3. W Środę o godz. 17:30 nowenna do M.B. Po Mszy św. katecheza przed bierzmowaniem dla kl I Szk. Średniej

 4. W czwartek 26 maja od godz. 17:00 spowiedź dzieci z kl. IV przed rocznicą I komunii św. a od godz.. 18:45 spowiedź młodzieży z kl. VIII przed przyjęciem sakr. Bierzmowania , ich rodziców i świadków . Po spowiedzi w kościele próba generalna Jest to również Dzień Matki – pamiętajmy o naszych mamach w modlitwie..

  W piątek od godz. 18:45 spowiedź młodzieży z kl. I szk. Średniej ich rodziców i świadków przed przyjęciem sakr. Bierzmowania .

 5. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby Kościoła .

 6. W sobotę 28 maja młodzież naszej parafii przyjmie - przez posługę ks. Bp Antoniego Długosza - Sakr. Bierzmowania w dwóch grupach . Kl. I Szk. Średniej o godz. 10:00 , kl. VIII o godz. 11:30 . Jest to również 17 rocznica koronacji obrazu Pajęczańskiej Matki Kościoła.

 7. Za tydzień niedzielę na Mszy św. o godz. 12 rocznica I Komunii św. dla dzieci z kl. IV.

 8. Przed kościołem można nabyć tygodnik katolicki Niedziela. W numerze artykuły. np. Wierzyła w moc różańca , Żadna siła nie odbierze im Boga , O macierzyństwie subiektywnie , itd.

 9. Na nowy tydzień przyjmijmy Boże błogosławieństwo

V Niedziela Wielkanocna 15.05.2022r

 1. Nabożeństwa majowe : w środę po nowennie , w niedzielę po nabożeństwie różańcowym , w pozostałe dni po Mszy św. wieczornej.

 2. Jutro święto św. Andrzeja Boboli – patrona Polski

 3. W Środę o godz. 17:30 nowenna do M.B. Po Mszy św. katecheza przed bierzmowaniem dla kl. I Szk. Średniej .

 4. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby Kościoła .Składamy serdeczne podziękowanie rodzicom dzieci za przygotowanie kościoła i jego otoczenia na uroczystość I Komunii Św.

 5. W sobotę 28 maja młodzież naszej parafii przyjmie Sakr. Bierzmowania , a w niedzielę 29 maja na Mszy św. o godz. 12 rocznica I Komunii św. dla dzieci z kl. IV.

 6. Przed kościołem można nabyć tygodnik katolicki Niedziela. W numerze artykuły. np. Religia internetowa , Chciał być bratem wszystkich , w dodatku tematycznym „Dbaj o zdrowie – o problemie alergii , itd.

 7. Na nowy tydzień przyjmijmy Boże błogosławieństwo

IV Niedziela Wielkanocy 08.05.2022r

 1. Nabożeństwa majowe : w środę po nowennie , w niedzielę po nabożeństwie różańcowym , w pozostałe dni po Mszy św. wieczornej.

 2. Jutro uroczystość św. Stanisława (przeniesiona z niedzieli 8 05.)

 3. W Środę o godz. 17:30 nowenna do M.B. Po Mszy św. katecheza przed bierzmowaniem dla kl. VIII .

 4. W czwartek o godz. 16:00 w kościele - spotkanie z dziećmi z kl. III .

 5. W piątek 13.05. od godz. 18:45 – spowiedź dzieci z kl. III przed I Komunią św. , ich rodziców i rodzinę tych dzieci.

 6. W niedzielę na Mszy św. o godz. 12:00 -52 dzieci z kl. III przyjmie po raz pierwszy Chrystusa do swego serca .

 7. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby Kościoła . Zabrane zostały z kościoła do prac konserwatorskich krzyż i figura św. Barbary . Za tydzień taca gospodarcza .

 8. Przed kościołem można nabyć tygodnik katolicki Niedziela. W numerze artykuły. np. Pierwsza spowiedź naszego dziecka , Czy wiara chroni przed lękiem , Maryja ostrzega , Grzech pierworodny itd.

 9. Na nowy tydzień przyjmijmy Boże błogosławieństwo

III Niedziela Wielkanocy 01.05.2022r

 1. Dzisiaj o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe i pierwsze nabożeństwo majowe .

 2. Każdego dnia po mszy św. nabożeństwo majowe .

 3. We wtorek uroczystość Najświętszej M.P. Królowej Polski . Msze św. w porządku niedzielnym , o godz. 10:30 zapraszamy na Mszę św. w intencji Ojczyzny .

 4. W Środę o godz. 17:30 nowenna do M.B. Po Mszy św. katecheza przed bierzmowaniem dla kl. I szk. Średniej .

 5. W czwartek o godz. 16:00 w kościele - spotkanie z dziećmi z kl. III .

 6. W tym tygodniu przypadają pierwsze : czwartek , piątek i sobota miesiąca W piątek od godz. 9:00 odwiedziny chorych w domach , w sobotę od godz. 17:10 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu .M.B. .

 7. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby Kościoła .

 8. Przed kościołem można nabyć tygodnik katolicki Niedziela. W numerze artykuły. np.

 9. Na nowy tydzień przyjmijmy Boże błogosławieństwo

Niedziela Miłosierdzia Bożego 24.04.2022r

 1. Dzisiaj od godz. 15:00 – 16:00 Zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia , o godz. 17:30 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Po każdej Mszy św. zbiórka ofiar do puszek – pomoc dla uchodźców z Ukrainy – pod hasłem „ Dzień Dobra „

 2. W Środę o godz. 17:30 nowenna do M.B. Po Mszy św. katecheza przed bierzmowaniem dla kl. VIII.

 3. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby Kościoła .

 4. Przed kościołem można nabyć tygodnik katolicki Niedziela. W numerze artykuły. np. O wierze z niewierzącym , - Lekarka, matka,święta - , Sopoćko i święto Miłosierdzia

 5. Na nowy tydzień przyjmijmy Boże błogosławieństwo

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 17.04.2022r

 1. Składam serdeczne podziękowanie parafianom , zwłaszcza grupom modlitewnym za trwanie przy Jezusie przez całe Triduum Paschalne , ks. Mateuszowi siostrze Urszuli , panu Władysławowi Cytarzyńskiemu i ich pomocnikom za przygotowanie ołtarza wystawienia i grobu P.J. Panu Wiesławowi Kowalskiemu za wykonanie i ofiarowanie podestu .

 2. W Środę o godz. 17:30 nowenna do M.B. Po Mszy św. katecheza przed bierzmowaniem dla kl. VII .

 3. W czwartek 21.04. o godz. 16:00 spotkanie z dziećmi z kl. III , Aktóre przygotowują się do I Komunii św. - w kościele .

 4. Za tydzień Niedziele Miłosierdzia Bożego , od godz. 15:00 do 16:00 godzina Miłosierdzia – zapraszamy do wspólnego odmawiania koronki . O godz. 17:30 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego . Po każdej Mszy św. Zbiórka ofiar do puszek pod hasłem” Dzień Dobra „ na cele Caritas .

 5. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby Kościoła . Jest już w kaplicy Św. Leonarda odnowiony i pozłocony tron pod monstrancje , która również została odnowiona.

 6. Przed kościołem można nabyć tygodnik katolicki Niedziela. W numerze artykuły np. Szczęśliwi , którzy Go poznali , Symbole Wielkanocy , Sen o pokoju .

 7. Na nowy tydzień przyjmijmy Boże błogosławieństwo

Projekt i wykonanie DUX Promotion