OGŁOSZENIA

26 Niedziela Zwykła 25.09.2022r.

 1. Dzisiaj o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe .

 2. W Środę o godz. 17:30 nowenna do M.B. Pajęczańskiej.

 3. W sobotę - pierwsza sobota miesiąca -, o godz. 17:10 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu M.B. za nasze grzechy, i pierwsze nabożeństwo różańcowe .

 4. Przed kościołem można nabyć nowy numer tygodnika katolickiego Niedziela a w nim artykuły np. : Chronią, ratują ,Prowadzą , strzegą , Zbrodnia i miłosierdzie, Po 30 latach wrócił do Boga itp. .

 5. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby Kościoła . . Rozpoczęto prace doprowadzające gaz do budynków : plebani i wikariatu .

 6. Spotkania formacyjne w tym tygodniu ( rozpoczynamy Mszą Św. ) : w poniedziałek – Grupa Dorosłych , w czwartek – Krąg Biblijny , w piątek Oaza Młodzieżowa , Ministranci – sobota godz. 10:00 , Scholka dziecięca – sobota godz. 11:00

 7. Za tydzień w niedzielę po Mszy Św. o godz. 12:00 spotkanie z dziećmi z kl. III – poświęcenie różańca .

 8. Na nowy tydzień przyjmijmy Boże błogosławieństwo

25 Niedziela Zwykła 18.09.2022 r

 1. Dzisiaj o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe .

 2. W Środę o godz. 17:30 nowenna do M.B. Pajęczańskiej.

 3. W środę pielgrzymka ludzi chorych i starszych z naszego dekanatu do M. B. Gidelskiej – zapisy na wyjazd w zakrystii lub kancelarii parafialnej – jest jeszcze kilka miejsc. Wyjazd spod naszego kościoła o godz. 09:30 .

 4. Przed kościołem można nabyć nowy numer tygodnika katolickiego Niedziela a w nim artykuły : Niedzielna codzienność , Między Klasztorem a mediami czy w dodatku „ Bluźniaca ateistka spotkała Boga.

 5. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby Kościoła . W tym tygodniu wróci na swoje miejsce w kościele - odnowiony obraz Jezusa Miłosiernego .

 6. Witamy w nasze parafii siostrę Bożenę , która przyszła do wspólnoty sióstr Westiarek na miejsce siostry Sylwii . Niech nasz patronka - Pajęczańska Matka Kościoła – wyprasza dla siostry potrzebne łaski .

 7. Spotkania formacyjne w tym tygodniu : w poniedziałek – Grupa Dorosłych , w czwartek – Krąg Biblijny , w piątek Grupa Młodzieżowa , Ministranci – sobota godz. 10:00 , Scholka dziecięca – sobota godz. 11:00

 8. Katecheza przed Bierzmowaniem kl. VI i kl. VII – sobota godz. 09:00 . Kl. VIII po Mszy św. o godz. 10:30 .

 9. Na nowy tydzień przyjmijmy Boże błogosławieństwo

24 Niedziela Zwykła 11.09.2022 r.

 1. Dzisiaj o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe .

 2. W Środę przypada święto podwyższenia Krzyża Świętego , o godz. 17:30 nowenna do M.B. Pajęczańskiej. Modlić się będziemy o pokój na Ukrainie .

 3. W środę 21 września pielgrzymka ludzi chorych i starszych do z naszego dekanatu do Gidel – zapisy na wyjazd w zakrystii lub kancelarii parafialnej

 4. Przed kościołem można nabyć nowy numer tygodnika katolickiego Niedziela a w nim artykuły : Prywatna wiara ?- kto może być rodzicem chrzestnym , , itp. Dodatek -poradnik dla rodziców -Jak pomóc uzależnionemu dziecku .

 5. Zostały zakończone prace konserwatorskie krzyża i figury św. Barbary . Bóg zapłać za ofiary na potrzeby Kościoła . Za tydzień taca gospodarcza .

 6. Składamy serdeczne Bóg zapłać siostrze Sylwii za modlitwę, świadectwo wiary a szczególnie za odnowienie szat liturgicznych , ornatów a ostatnio baldachimu . Siostra decyzją matki generalnej przechodzi na inną placówkę. Niech Pajęczańska Matka Kościoła wyprasza siostrze u swojego Syna- Jezusa potrzebne łaski.

 7. Spotkania formacyjne w tym tygodniu : w czwartek Krąg Biblijny ,

  W piątek zapraszamy młodzież od 13 roku życia na spotkanie Grupy Formacyjnej .

  W sobotę o godz. 10:00 spotkanie Ministrantów

  W sobotę o godz. 11:00 zapraszamy dziewczynki na pierwszy kasting do parafialnej scholki .

 8. Na nowy tydzień przyjmijmy Boże błogosławieństwo

23 Niedziela Zwykła 04.09.2022r

 1. Dzisiaj o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe .

 2. Od jutra w kancelarii parafialnej można rezerwować terminy Mszy Św. na rok 2023 . Po Mszy Św. o 18 spotkanie grupy Dorosłych 18+

  W sobotę o godz. 10:00 zbiórka ministrantów

 3. W Środę o godz. 17:30 nowenna do M.B. Pajęczańskiej .

 4. W czwartek przypada Święto Narodzenia M.B.- odpust parafialny. Msze Św. z poświeceniem ziarna do siewu o godz. 07:00 , 09:00 i 18:00. Na mszę św. o godz. 18:00 zapraszamy całą asystę procesyjną , poczty sztandarowe , dzieci , młodzież i dorosłych . Od godz. 17:00 grupa modlitewna zaprasza na śpiew akatystu ku czci M.B. połączonego z różańcem.

 5. Za tydzień w niedzielę po Mszy Św. o godz. 12:00 spotkanie z rodzicami i dziećmi z kl. III – poświecenie książeczek .

  A o godz. 14:00 za tydzień – Wspólnota gruntów Tabelowych zaprasza na Mszę św. przy krzyżu przy Wielkiej Drodze .

 6. Przed kościołem można nabyć nowy numer tygodnika katolickiego Niedziela a w nim artykuły : , itp. , od dzisiaj Tygodnik „ Bliżej życia z wiarą „ dostępny z tygodnikiem Niedziela .

 7. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby Kościoła ..

 8. Na nowy tydzień przyjmijmy Boże błogosławieństwo

22 Niedziela Zwykła 28.08.2022r

 1. Składamy podziękowanie pieszym pielgrzymom na Jasna górę , Ks. Andrzejowi i wszystkim służbom : muzycznej, porządkowej , medycznej , transportowej . Bóg zapłać duchowym pielgrzymom za modlitewne wsparcie i ofiarę złożona na Kościół .

 2. Dzisiaj o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe .

 3. W Środę o godz. 17:30 nowenna do M.B. Pajęczańskiej .

 4. W czwartek – 01.09.-o godz. 08:00 Msza Św. na rozpoczęcie N. R. Szk. Zapraszamy młodzież , dzieci , nauczycieli i rodziców .

 5. W tym tygodniu przypadają pierwsze : czwartek , piątek i sobota miesiąca W czwartek modlitwy o powołania , w piątek od godz. 09:00 odwiedziny chorych w domach , w sobotę od godz. 17:10 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu M.B.

 6. Przed kościołem można nabyć nowy numer tygodnika katolickiego Niedziela a w nim artykuły : Tajemnicza obecność – o nieznanych miejscach Jasnej Góry, Czcić to naśladować, itp. , od 04 września Tygodnik „ Bliżej życia z wiarą „ dostępny z tygodnikiem Niedziela w cenie naszego pisma.

 7. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby Kościoła ..

 8. Na nowy tydzień przyjmijmy Boże błogosławieństwo

21 Niedziela Zwykła 21.08.2022r

 1. Dzisiaj o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe .

 2. Jutro w naszym kościele- o godz.19:00 - spotkanie z uczestnikami pieszej pielgrzymki na Jasna Górę – możliwość skorzystania z sakramentu pokuty .

 3. W Środę 24 sierpnia -wyruszy z naszego miasta 110 Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę , rozpoczęcie pielgrzymki Mszą Św. o godz. 05:00 ; o godz. 17:30 nowenna do M.B. Pajęczańskiej .

  Zapisy obowiązkowe w kancelarii parafialnej - do 22 sierpnia .

  Służby proszą o zaopatrzenie się w leki brane na stałe , leki przeciwbólowe , bandaże , odpowiednie obuwie, skarpety , nakrycie głowy , ramion , zastosowanie się do poleceń służb porządkowych.

 4. Zapraszamy również do duchowego pielgrzymowania w kaplicy adoracji św. Leonarda , 24.08.- o godz 14:00 droga krzyżowa i koronka do Miłosierdzia Bożego - nazwiska można wpisać do specjalnej księgi duchowego pielgrzyma .

 5. W piątek Uroczystość N.M.P Częstochowskiej , Msze św o godz. 07:00 , 09:00 i 18:00 .

 6. Przed kościołem można nabyć nowy numer tygodnika katolickiego Niedziela a w nim artykuły : Czy światu grozi głód , W takiego Boga ja wierzę , Maryja przemówiła w Gietrzwałdzie , itp.

 7. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby Kościoła .

 8. Za tydzień w naszej parafii przeżywać będziemy Dzień Dziękczynienia Panu Bogu za wszelkie dobra i łaski , szczególnie za dar chleba . Msza św. z poświęceniem wieńca o godz. 12:00 . Gospodarzami są miejscowości : Lipina i Dylów A .

 9. Na nowy tydzień przyjmijmy Boże błogosławieństwo

Projekt i wykonanie DUX Promotion