OGŁOSZENIA

XII Niedziela Zwykła 20.06.2021 r

 1. Każdego dnia po mszy św. wieczornej nabożeństwo do Serca P.J. , w środę i niedzielę po różańcu .

 2. W środę o godz. 17:30 Nowenna do M.B. . Na nowennie polecamy Panu Bogu szczególnie naszych Ojców z racji dnia Ojca .

 3. W czwartek Uroczystość św. Jana Chrzciciela

 4. W piątek zakończenie Roku Szkolnego. Zapraszamy dzieci, młodzież , nauczycieli , rodziców na Mszę Św. o godz. 08:00 w ich intencji.

 5. Przed kościołem można nabyć tygodnik katolicki „ Niedziela”. W numerze między innymi artykuły : Każda aborcja ma twarz konkretnej osoby czy Finał zabawy z szatanem i magnesiki z naszym kościołem.

 6. Bóg zapłać za ofiary składane na remont chóru muzycznego .

 7. Na nowy tydzień przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

.

XI Niedziela Zwykła 13.06.2021

 1. Dziękujemy paniom i panom za przygotowanie ołtarza i placu kościelnego na uroczystość Bożego Ciała i udział ( całej asyście procesyjnej ) w oktawie..

 2. Każdego dnia po mszy św. wieczornej nabożeństwo do Serca P.J. , w środę i niedzielę po różańcu .

 3. W środę o godz. 17:30 Nowenna do M.B. . Po Mszy św. katecheza przed bierzmowaniem dla kl. VI

 4. Przed kościołem można nabyć tygodnik katolicki „ Niedziela”. W numerze między innymi : Polska ponownie poświęcona ( Sercu P.J ), nie chcemy rozwodu naszych dzieci..

 5. Bóg zapłać za ofiary składane na remont chóru muzycznego , za tydzień taca gospodarcza.

 6. 19 czerwca Kuria w Częstochowie kurs dla kierujących ruchem na drodze ( na pielgrzymkę) , zapraszamy chętnych , którzy skończyli 18 r życia – zgłoszenia w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

 7. Od 25. 09. do 02 10. jest organizowana z Pajęczna pielgrzymka do Fatimy , Lizbony i Santiago De Compostela, Zapraszamy chętnych do udziału w pielgrzymce , szczegółowy program dostępny w zakrystii.

 8. Na nowy tydzień przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

.

X Niedziela Zwykła 06.06.2021

 1. Każdego dnia po mszy św. wieczornej nabożeństwo do Serca P.J. i do piątku procesja wokół kościoła z Najświętszym Sakramentem .

 2. W środę o godz. 17:30 Nowenna do M.B. . Po Mszy św. katecheza przed bierzmowaniem dla kl. VII

 3. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała , po procesji wokół kościoła poświęcenie wianków i ziół oraz błogosławieństwo małych dzieci . Zapraszamy : asystę procesyjną, dzieci ,młodzież i dorosłych.

 4. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca P.J.

 5. Przed kościołem można nabyć tygodnik katolicki „ Niedziela”. W numerze między innymi : Relacja z uroczystości udzielenia młodzieży Sakr. Bierzmowania w naszej parafii Także ikony św. Józefa – cena 60 zł.

 6. 13 czerwca na Mszy św. o godz. 12:00 dzieci z kl. IV przeżywać będą swoją rocznicę komunii św. , spowiedź dzieci i rodziców w piątek od godz. 17:00.

 7. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby Kościoła. . Remont chóru parafialnego ma rozpocząć się w II połowie czerwca..

 8. Od 25. 09. do 02 10. jest organizowana z Pajęczna pielgrzymka do Fatimy , Lizbony i Santiago De Compostela, Zapraszamy chętnych do udziału w pielgrzymce , szczegółowy program dostępny w zakrystii.

 9. Na nowy tydzień przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

.

Uroczystość Trójcy Przenajświętszej 29.05.2021

 1. Każdego dnia po mszy św. wieczornej nabożeństwo: jutro majowe a od wtorku do Serca P.J. , w środę i niedzielę po różańcu .

 2. W środę o godz. 17:30 Nowenna do M.B. . Po Mszy św. katecheza przed bierzmowaniem dla kl. VIII

 3. W czwartek Uroczystość Bożego Ciała – w tym roku procesja wokół kościoła po każdej Mszy św. - Msze św. w porządku niedzielnym .Przy ołtarzu obok krzyża misyjnego – śpiew Ewangelii i błogosławieństwo Boże dla rodzin naszej Parafii . Zapraszamy : asystę procesyjną, dzieci ,młodzież i dorosłych by w tym szczególnym dniu wyznać wiarę w prawdziwą obecność Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

 4. W oktawie Bożego Ciała i w Uroczystość Najś. Serca Bożego po Mszy św. wieczornej procesja eucharystyczna wokół kościoła

 5. W tym tygodniu przypadają pierwsze : czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek odwiedziny chorych w domach od godz. 9:00 , w sobotę od godz. 17:10 nabożeństwo wynagradzające Niep. Sercu M.B.

 6. Przed kościołem można nabyć tygodnik katolicki „ Niedziela”. W numerze między innymi : Kochaj, bądź blisko, proś o pomoc ( o depresji), Dlaczego idziemy w procesji Eucharystycznej. Także ikony św. Józefa – cena 60 zł.

 7. 13 czerwca na Mszy św. o godz. 12:00 dzieci z kl. IV przeżywać będą I rocznicę komunii św.

 8. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby Kościoła. . Remont chóru parafialnego ma rozpocząć się w II połowie czerwca..

 9. Na nowy tydzień przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

.

Uroczystość Zesłania Ducha Świetego 23.05.2021

 1. Każdego dnia po mszy św. wieczornej nabożeństwo majowe , w środę i niedzielę po różańcu .

 2. Jutro II dzień Zielonych Świąt – Święto Matki Kościoła , Msze św. o godz. 07:00 , 09:00 a po niej nabożeństwo Majowe , o godz. 18:00 ks. Arcybiskup Wacław Depo udzieli młodzieży naszej parafii Sakramentu Bierzmowania i dokona poświecenia odnowionych bocznych ołtarzy i ambony.

 3. W środę o godz. 17:30 Nowenna do M.B. - Modlimy się w tym dniu szczególnie za nasze mamy. Po Mszy św. katecheza przed bierzmowaniem dla kl. VI

 4. Za tydzień Uroczystość Trójcy Św. , a za 10 dni Uroczystość Bożego Ciała – w tym roku procesja tylko wokół kościoła – zarządzenie Kurii w Częstochowie.

 5. Przed kościołem można nabyć tygodnik katolicki „ Niedziela”. W numerze między innymi : Jak działa Duch Św. , Dwa serca – jedno bicie, Czym są wspólnoty charyzmatyczne. Także ikony św. Józefa – cena 60 zł.

 6. Bóg zapłać rodzicom dzieci I komunijnym za przygotowanie kościoła i otoczenia na uroczystość I Komunii i ofiarę na potrzeby Kościoła.

 7. Bóg zapłać Wspólnocie Gruntów Tabelowych za dar na prace remontowe kościoła kwotę - 5 tys. złotych.

 8. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby Kościoła. . Remont chóru parafialnego ma rozpocząć się w II połowie czerwca.- część elementów już została zabrana.

 9. Na nowy tydzień przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

.

Wniebowstąpienie Pana Jezusa 16.05.2021 r

 1. Każdego dnia po mszy św. wieczornej nabożeństwo majowe , w środę i niedzielę po różańcu .

 2. W środę o godz. 17:30 Nowenna do M.B. , po Mszy św. katecheza przed bierzmowaniem dla kl.I Szkoły średniej .

 3. W piątek od godz. 18:30 spowiedź młodzieży przed przyjęciem Sakr. Bierzmowania. , zapraszamy również do sakramentu pokuty rodziców młodzieży i świadków ..

 4. W tym tygodniu do piątku o godz. 17:00 dodatkowa Msza św. dla dzieci komunijnych - na biały tydzień .

 5. Za tydzień Uroczystość Zesłania Ducha Św. - kończy się okres wielkanocny.

 6. Przed kościołem można nabyć tygodnik katolicki „ Niedziela”. W numerze między innymi : Sakrament to nie zwyczaj , Kościół – towarzysz młodych , a dla dzieci moje pismo Tęcza. Także ikony św. Józefa – cena 60 zł.

 7. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby Kościoła. .

 8. Na nowy tydzień przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

.

Projekt i wykonanie DUX Promotion

Live Chat Software